Banden en Velgen

75 en 75 Tourer
Berserker
MG-R Fanatic
Berichten: 113
Lid geworden op: do dec 23, 2010 12:20 pm
Woonplaats:
Locatie: Leiderdorp

Banden en velgen

Bericht door Berserker »

Hallo jvkb, inderdaad hoef je je auto niet helemaal orgineel te houden, en wat ik nu zeg is hier op dit forum een beetje als vloeken in de kerk, maar de 75 is natuurlijk ook maar een auto als alle andere auto's, en je hebt bijna van elk merk en uitvoering wel een vereniging.
Maar ik vind het model en de rijeigenschappen en zeker het interieur van mijn Rover erg prettig, en probeer dat zo te houden.
Maar het zal door de tijd wel een zachte dood sterven, ze hebben ook niet het eeuwige leven, en toevallig is hier in de buurt een voormalig Roverdealer en garage failliet gegaan, en dat is jammer,want nu moeten we toch weer een stuk verder weg, dat zijn toch weer tekenen aan de wand.
Wat betreft die muziek, als ik een paar uur ergens naar toe moet rijden wil ik wel muziek met een goede geluidskwaliteit horen, dus vandaar.
Gebruikersavatar
jekvb
MG-R Addict
Berichten: 219
Lid geworden op: vr jun 04, 2010 7:08 pm
Woonplaats: Arnhem

Bericht door jekvb »

bam schreef: En dan met de originele Harman Kardon versterker van Rover
I rest my case....
Rover SeventyFive 1.8
Plaats reactie