Pagina 1 van 1
navigatie rover 75
Geplaatst: zo feb 12, 2006 4:20 pm
door rebel
Geplaatst: zo feb 12, 2006 5:17 pm
door Pipmastah216GTi
Heb je de originele cd/dvd erbij of is 'ie overgebrand?
Geplaatst: zo feb 12, 2006 5:31 pm
door rebel
Allebei, heb de originele rover cd van 2000 erbij en een gekopieerde versie. bij allebei is het nop.

Geplaatst: zo feb 12, 2006 8:15 pm
door Anton
Voor zover ik weet zit er een VDO Dayton systeem in de Rover 75.
Zijn dus heel veel kaarten die het systeem moet slikken.
Ik heb hier alle kaarten van west europa liggen, dus we kunnen eventueel wel wat proberen met mijn kaarten.
Meestal betekend de melding echter dat de laser van de computer is overleden. Maar we kunnen wel het een en ander proberen.
Geplaatst: ma feb 13, 2006 1:09 am
door rebel
MMM Laser dood, dat zou heel goed kunnen, aangezien het schijfje ook niet gaat draaien... Maar ik zou inderdaad wel willen proberen of hij het met een ander schijfje wel doet. Alleen hoe kunnen we dat voor elkaar krijgen, mail anders even naar mijn persoonlijke mail.

Geplaatst: ma feb 13, 2006 2:31 am
door Pipmastah216GTi
Kun je niet proberen om het loopwerk te vervangen? Lijkt mij de goedkoopste oplossing...
Geplaatst: ma feb 13, 2006 11:32 am
door Anton
En ook dat is een kopie van de VDO Dayton MS5000

Geplaatst: ma feb 13, 2006 6:28 pm
door rebel

Ja, ga proberen om loopwerk te laten vervangen, was bij van Noort geweest, maar daar kostte een unit 450 euri, best wel prijzig, dus tja, ga eerst ff andere opties bekijken,, maar zijn de units van bmw echt compattible? Hebben jullie hier ervaring mee? Nou hoor het wel, heb wel bij van Noort andere velgen gekocht, zie post in forum, niet slecht nah?

Geplaatst: vr mar 10, 2006 10:45 pm
door arjan_m
De units zijn inderdaad compatible. Rover, BMW, LandRover en Mini gebruiken allemaal hetzelfde systeem. In een Rover zit echter alleen MK3 (CD-systeem), terwijl BMW ook MK-4 (DVD-systeem) heeft.
Voordeel MK4:
Veel, heel veel sneller. En de kaart van Europa staat op 1 schijfje ipv dat je moet wisselen over de grens.
Nadeel: MK4
Veel duurder....
Maar mocht je nog op zoek zijn, ik heb nog een MK3 voor een LandRover (orgineel Rover onderdeel) liggen, misschien kun je er wat mee?
mk3
Geplaatst: za mar 11, 2006 1:12 am
door rebel
Beste arjan, ik heb hier zeker wat aan, pb me anders even.
Groeten Rebel

Geplaatst: wo mar 22, 2006 12:13 am
door arjan_m
En is het al gelukt, met de navigatie?
navigatie
Geplaatst: wo mar 22, 2006 1:59 pm
door rebel

Hey die Arjan, sorry dat ik zo weinig achter de comp. heb gezeten, erg druk gehad de laatste tijd. Mijn Nav. doet het weer, er was vocht in de achterbak gekomen, en toen ik de stekkers uit de unit haalde liep het water er aan de achterkant uit. ( waarschijnlijk door de sneeuw van een tijdje geleden). Nou unit laten drogen en ingespoten met anti vocht spul, stekkers ook, en what do you know? Hij werkt wederom. Nog bedankt voor het aanbieden van je hulp in ieder geval

Geplaatst: wo mar 22, 2006 2:17 pm
door arjan_m
Wat een mzzl zeg.....
Is wel een bekend euvel van een 75 wat vocht betreft. Ik had dat ook wel eens.....
Maar suc7 met je vagi... euhm navigatie!