Pagina 1 van 1

olie druk meter en vacuum van auto style inbouwen 214 si

Geplaatst: zo aug 18, 2013 8:25 pm
door schraatjuh
Hee hallo,

Ik heb 3 meters in mijn dashboard en deze moeten nog even goed aangesloten worden. Nu heb ik de standaard dingen al gedaan, zoals voltmeter aansluiten en normale kabels aansluiten, maar nu heb ik dus nog 2 dingen over en dus heb ik 2 vraagjes.

Het gaat dus om een Rover 214 si.

De olie druk meter. Waar kan ik de sensor vinden bij mijn motor waar ik deze aan moet sluiten. Heb al even gezocht en keek bij de oliefilter en daar zat een sensor, maar als ik hem hier op aansloot dan op contact ging die netjes op 0 druk staan en wanneer ik hem starte vloog die finaal na rechts. Njah zo hoog is mijn druk neem ik aan niet :p iemand enig idee waar de laatste kabel heen moet? achterop de meter zit een + en een - en 1 met een S (ik neem aan Sensor)

als 2e de Vacuum slang. ik heb een vacuum slangetje dus over en ik wou vragen waar ik deze het beste op aan kan sluiten? aangezien ik zo geen idee heb welke vacuumslang ik los kan trekken.

Ik hoop genoeg informatie te hebben gegeven.

Mvg,
Dennis

Geplaatst: zo aug 18, 2013 10:10 pm
door roland
Bij het olie filter moet je een adapter plaatsen en daar moet de bij geleverde druk sensor in
Vacuüm haal je bij de gas klep

De olie sensoren in de auto zijn alleen hoge en lage druk en niet voor
Zon meter geval.

Geplaatst: zo aug 18, 2013 10:10 pm
door roland
waarom gaat met die HTC alles dubbel :evil: :evil: