Pagina 1 van 1

Na aircoservice niet voelbaar resultaat --Opgelost!!

Geplaatst: wo apr 18, 2012 8:52 pm
door JB45
Ik heb vandaag een aircoservice laten uitvoeren bij mijn Rover 45.
De wagen heeft een automatische climate control, als ik de verkoper goed begrepen heb zitten er dan geen extra knopjes voor het aan-/uitschakelen van de airco.

Nu staat de blaasfrequentie op automatisch/Econ, maar kan nou niet echt zeggen dat het koud wordt in de wagen.
En dan heb ik de temperatuur op 16graden staan, buitentemperatuur was overigens 13graden. Zelfs als ik het kouder zet (komt 'LO' in beeld ipv temperatuur), gaat het wel harder blazen maar geen ijskoude lucht.

Vergeleken met m'n vorige wagens (BMW's) koelt deze airco totaal niet.
Wat doe ik fout?

Edit:
Ik heb inmiddels een nieuw interieurfilter besteld, die moet er nog in, misschien kan het daaraan liggen?

Geplaatst: wo apr 18, 2012 8:59 pm
door arjen
Zolang er ECO in beeld staat, is de airco uitgeschakeld. Weet zo niet uit het hoofd hoe je dat exact in en uitschakelt, maar dat zal vast wel lukken.

Geplaatst: wo apr 18, 2012 9:09 pm
door JB45
arjen schreef:Zolang er ECO in beeld staat, is de airco uitgeschakeld.
Hé! Thanks, dat was het!
Ik heb de knop 'auto' ingedrukt, waarna de 'ECON' wegging.
Nu is de airco voelbaar én ijskoud!

Waar zo'n lidmaatschap van een klein uurtje al niet goed voor is!

Geplaatst: wo apr 18, 2012 9:09 pm
door MARTIN
:mrgreen: met het knopje "auto"

Afbeelding

Geplaatst: wo apr 18, 2012 9:11 pm
door JB45
Haha, thanks! :mrgreen:
Had hij waarschijnlijk helemaal niet voor een aircoservice bij de garage hoeven te staan, 'econ' stond namelijk altijd aan... :+

Geplaatst: wo apr 18, 2012 9:15 pm
door MARTIN
:mrgreen: staat bij ons ook altijd aan, behalve in de zomer op echt warme dagen ;)