Pagina 1 van 1

Benzine pomp Rover 416 1996

Geplaatst: di mei 25, 2010 9:24 am
door Cipi
Hoi,

Een kennis heeft mij gevraagd hem een benzine pomp te bezorgen.
Nu ben ik eens op Ebay rond gaan zoeken, en heb er een paar gevonden.
Echter zien deze onderling er zeer verschillend uit.
Nu had ik hem gevraagd de zijne er even uit halen en er een foto van te maken. Ik dus uitgelegd dat die onder de achterbank een ronde deksel in de bodem heeft en die moet los draaien en hij via dat gat aan de gever en benzine pomp geraakt :oops: :oops: Bij een normale wagen toch.
Helaas zat er onder het gat welliswaar de tank, maar ver niks.
Dus, hoe geraakt hij aan die benzine pomp en welke passen in zijn wagen?
Ik heb de keus uit de volgende benzine pompen: Rover 400RT, 1.4 uit '98, en diverse van een 1.6 uit '96. Echter ziet deze er anders dan de andere pompen die aangeboden worden.
Je kunt ze hier bekijken: http://fahrzeugteile.shop.ebay.de/Kraft ... %252DSerie

Groeten Dirk.

Geplaatst: di mei 25, 2010 1:40 pm
door bam
Dirk, wat voor een auto heeft hij?

Benzine pomp Rover 416 1996

Geplaatst: di mei 25, 2010 1:47 pm
door Cipi
Hij heeft een Rover 416 uit 1996

Groeten Dirk

Re: Benzine pomp Rover 416 1996

Geplaatst: di mei 25, 2010 2:44 pm
door Rik
Cipi schreef:Ik dus uitgelegd dat die onder de achterbank een ronde deksel in de bodem heeft en die moet los draaien en hij via dat gat aan de gever en benzine pomp geraakt :oops: :oops: Bij een normale wagen toch.
Helaas zat er onder het gat welliswaar de tank, maar ver niks.
Dus, hoe geraakt hij aan die benzine pomp en welke passen in zijn wagen.
Om de benzinepomp te krijgen bij de 400 moet je de tank eronderuit halen. Linksachter (volgens mij) zit een dop die je los kunt halen door een stuk of 10 boutjes los te draaien en welke omhoog moet met pomp en al eraan. Is echt een rommelige kutklus mits je de tank bijna leeg hebt.

Als je toch voor zo'n complete pomp gaat met bovendeksel maakt het niet uit wat welke pomp je pakt, mits de bovendeksel gelijk is.

Succes :)
Cipi schreef:Echter ziet deze er anders dan de andere pompen die aangeboden worden.
Je kunt ze hier bekijken: http://fahrzeugteile.shop.ebay.de/Kraft ... %252DSerie
De leverancier van de pomp wilde nog welles het modelletje veranderen van de pomp waardoor het totale plaatje aangepast moet worden. Enkel de pomp is slechts een elektromotor die lijkt op een modelbouw motortje die je in dat plasticken huls moet frutten en aansluiten.

Belangrijkste is de bovendeksel en de opbrengst (in liters per uur).