Pagina 1 van 1
display km-stand
Geplaatst: do mei 13, 2010 7:38 pm
door WouterRover25
Hé allemaal,
Vraagje; ik heb een ZR-tellerbak ingebouwd van de week, en natuurlijk klopt mijn km-stand niet meer. Is er iets bekend of ik dit wel kloppend kan krijgen door bv het display over te zetten/iets anders kan aanpassen? is hier ervaring mee?
ik heb mijn oude tellerbak net al wat uit elkaar zitten halen maar kwam uiteindelijk niet veel verder. wie kan me helpen?
thanks
Wouter
Geplaatst: do mei 13, 2010 10:05 pm
door WouterRover25
nu ik verder zoek lees ik e.e.a. over een codeplug.. schijnt onderdeel te zijn van dashboard, ik vind die nog niet terug in het dashboard zelf. wie weet meer?
Geplaatst: do mei 13, 2010 10:15 pm
door MARTIN
google maar eens op digitale tellerstanden aanpassen.
dan kom je een paar adressen tegen.
eruithalen opsturen .hun doen de stand aanpassen .terugsturen en weer inbouwen.
een andere oplossing is er niet in dit geval
Geplaatst: do mei 13, 2010 10:44 pm
door WouterRover25
dank je wel voor je reply Martin, ik ga morgen even bellen en dan afwegen of dit het waard is..
ik had een kmstand van 215.617 en de bak die ik erin heb gezet heeft 167.xxx erop staan. De kans dat ik de auto verkoop op korte termijn is klein, toch wil ik niet de NAP verliezen.
denk je dat ik de garage gewoon kan vertellen wat de stand is door het bij te houden (en zij bij apk afmelding de stand doorgeven die ik opschrijf oid?)
Geplaatst: vr mei 14, 2010 12:10 am
door tomcat.t16
Denk het niet, zou iedereen wel kunnen doen dan.
Geplaatst: vr mei 14, 2010 12:11 am
door Rvelleko
Waarom heb je er een andere tellerbak in gedaan eigenlijk?
Geplaatst: vr mei 14, 2010 8:07 am
door MARTIN
Geplaatst: vr mei 14, 2010 9:37 am
door WouterRover25
zulke prijzen zag ik inderdaad ook langskomen, Martin, lijkt me prima. Ik denk dat ik binnenkort eens langs rijdt.
@Rvelleko ik heb er een ZR-dash ingezet voor iets sportievere tellerplaten (met van die lichtgrijze). ik zal binnenkort eens posten op mijn pagina met foto's (heb namelijk houten dashonderdelen ook vervangen).
Geplaatst: vr mei 14, 2010 10:57 am
door The Flying Dutchman
WouterRover25 schreef:toch wil ik niet de NAP verliezen.
denk je dat ik de garage gewoon kan vertellen wat de stand is door het bij te houden (en zij bij apk afmelding de stand doorgeven die ik opschrijf oid?)
De garage kan hem aanmelden met de nieuwe km stand. De uitdraai van de NAP zal dan een zogenaamde trendbreuk registreren. Als beide Km standen op dezelfde dag worden ingevoerd of in elk geval kort na elkaar lijkt me niet dat er wat aan de hand is. Iedereen kan dan zien dat er een andere teller in is gekomen en bij verkoop kun je zelfs precies vermelden dat het gebeurd is. De NAP raak je daardoor echt niet kwijt dacht ik. Ik heb tenminste zelf vrij regelmatig een uitdraai gezien met zo'n trendbreuk.
Geplaatst: vr mei 14, 2010 6:45 pm
door JD
was het geen optie om alleen de tellerplaten te vervangen?
Geplaatst: vr mei 14, 2010 8:25 pm
door Rvelleko
Dat bedoel ik dus, alleen breken de pootjes van de kleine wijzertjes nogal snel

Geplaatst: vr mei 14, 2010 10:07 pm
door WouterRover25
haha niet eens aan gedacht de tellerplaten over te zetten. de verlichting lijkt wel anders (net in het donker gereden, heel vet).
@JD ik krijg de tellerplaten niet los, de wijzer niet
ik denk dat ik toch gewoon ga kiezen voor het opnieuw instellen van de km-stand zoals Martin suggereerde.
ik zal eens navragen bij de garage over NAP en een andere km-stand..
