Pagina 1 van 2

Edgar's MG-Rover spots in Hongarije! (*update 7 AUG. 2013)

Geplaatst: za feb 02, 2013 11:53 am
door Edgar
Heb gedurende de laatste 1,5 jaar aardig wat MG-Rover's in Boedapest gespot, dus maak nu maar eens een begin met een spot topic :) Heb niet alles bij de hand, dus de topic zal de komende maanden nog vaak geupdate worden. Let's start! 8)

Rover 75 op filmset van "A Good Day To Die Hard", Boedapest, zomer 2012 (rechts boven in de hoek achter de Picasso)
Afbeelding

Rover 75 in oude stad Buda, Boedapest
Afbeelding

Rover 75 Tourer in een berg-villawijk in Boedapest
Afbeelding

Geplaatst: za feb 02, 2013 11:56 am
door Edgar
Mijn vriendin en een Rover 75, Boedapest, winter 2013 8)
Afbeelding

MG ZT-T bij ons in de straat, Boedapest (ja, ben dus niet de enige met een ZT in de straat :) )

Afbeelding

Rover 75 in parkeergarage, Boedapest

Afbeelding

Geplaatst: za feb 02, 2013 4:01 pm
door Peter Sely
Dat is een schitterend idee Edgar! Zijn het vooral de grotere modellen die daar rijden als de ZT en 75? Of is het net als in de lage landen toch ook een mix. Ik ken haast niks van Hongarije, maar het is wel leuk om via deze weg binnen te piepen in het land.

Wat die filmopnam betreft: ze nemen hem op in Hongarije, maar het moet vermoedelijk Rusland voorstellen (Russische kentekens)?

p.s. is het wagenpark in Hongarije over het algemeen een stukje ouder dan hier, of heb ik het mis?
Blijven posten hoor!

Geplaatst: za feb 02, 2013 4:31 pm
door Edgar
De flim moet inderdaad Rusland voorstellen, maar opnames zijn voor 90% in Hongarije geweest. Heb zelf meerdere opnames bezocht vanaf achter de dranghekken / schermen zegmaar :)
Rover 75 MKI is de meest voorkomende, gevolgd door de Rover 200 vanaf 1997 ongveer. Daarna komt de Rover 400 vanaf 1997. Rover 25's MKI zie ik de laatste tijd wat meer opduiken. Heb ook al menig MG ZT gezien, deze trouwens van de MKII serie. Het is eigenlijk een mix, net zoals in NL, maar dan toch wat vaker voorkomend op straat. Kom bij elke stadsrit wel een paar Rovers of MG's tegen 8)
Het wagenpark in H is gevarieerd, deels ouder, deels nieuwer, maar meestal groter dan in NL, en niet veel van die bijtellingsvriendelijke belasting ontduikers zegmaar. Ik zal het maar zo zeggen, als je over een parkeerplaats loopt zie je niet echt verschil met NL, alleen dat er meer grotere auto's zijn, dus geen Suzuki Alto's, of Toyota Aygo's. Oh ja, erg veel Suzuki;s (fabriek is in H), en lekker veel Audi A7's (fabriek ook in H) en MB S klasses, BMW X6. Maar ook de allernieuwste Saab 9-5 zie je wel hier ;)

Geplaatst: za feb 02, 2013 4:44 pm
door Edgar
Een Rover 25 met eigenaardige velgen, gespot deze week in een nieuwe wijk aan de Donau in Boedapest :)
Afbeelding

Een leuk TF-je in Boedapest 8)
Afbeelding
Afbeelding

Geplaatst: za feb 02, 2013 5:02 pm
door MARTIN
:mrgreen: die velgen op de 25 komen volgens mij van een *SLOPEL* (verschrikkelijk lelijk merk die hier op het forum niet genoemd mag worden) kadett af.

Afbeelding

Geplaatst: za feb 02, 2013 6:30 pm
door Edgar
Hey ja, goed gevonden Marvon! :mrgreen: :mrgreen: Maar op de een of andere manier passen ze ook nog onder de Rover 25, en voor zover ik zag waren het zijn winter sloffen.

Geplaatst: za feb 02, 2013 7:58 pm
door p@p@zs
Dacht ik ook, Slopel wielen :lol:

Geplaatst: za feb 02, 2013 9:18 pm
door jmdr
goed idee, je fotocollectie hier te posten! :D 8)

leuk om filmopnames van zo dichtbij mee te maken! :)

Geplaatst: zo feb 03, 2013 11:37 am
door Edgar
Rover 200 in wit, Boedapest, winter 2013
Afbeelding

Rover 200 in grijs, naast mijn "black beauty" :mrgreen: , Boedapest, winter 2013

Afbeelding

Rover 25 met een klein raar deukje, Boedapest, winter 2013
Afbeelding

Rover 45 MKII, Boedapest, winter 2013
Afbeelding

Geplaatst: di feb 19, 2013 3:08 pm
door Edgar
Rover 75 vs Audi R8, wie wint? :mrgreen: Budapest ;)
Afbeelding

Onder het motto: "Als je je auto moet parkeren, doe het dan goed!" :mrgreen: :mrgreen: Sta naast een mooie 75 MKII V6, 2 weken geleden in Budapest 8)
Afbeelding
Afbeelding

Rover 25 MKII in Budapest, 2 weken geleden in Budapest:)
Afbeelding
Afbeelding

Ik achtervolg een Rover 25, 2 weken geleden in Budapest :mrgreen:Afbeelding

Rover 200 met ZR spoiler :mrgreen: Vorige week in Budapest :)
Afbeelding

Rover 200 due-tone? :mrgreen: Vorige week in Budapest :)
Afbeelding

Geplaatst: zo mar 10, 2013 6:59 pm
door Edgar
Onlangs in Budapest :)

Een mooie Rover 800 :)
Afbeelding
Afbeelding

Golden 600 8)
Afbeelding

Reed bijna 20km in mijn ZT achter deze ZS aan, mooi uitzicht :mrgreen:
Afbeelding

Nog een leuke nieuwe foto van een 200-je die ik al eens gespot had :)
Afbeelding

Rover 400 serie in de ambassade straat
Afbeelding

Nog een 400-tje
Afbeelding

Geplaatst: ma mar 11, 2013 12:19 pm
door Peter Sely
Mooie 800 is dat, zeker de versie met oranje knippers zie ik nooit meer.
Wat is die blauwe 2 auto's verder dan die 800 eigenlijk?
Afbeelding

Geplaatst: ma mar 11, 2013 5:31 pm
door Edgar
Peter Sely schreef: Wat is die blauwe 2 auto's verder dan die 800 eigenlijk?
Een Fiat 125P voor zover ik kan zien ;)

Geplaatst: wo mar 13, 2013 11:38 am
door Edgar
Een Rover 220GSI, denk dat deze vrij zeldzaam is tegenwoordig. Was in goede staat, en had een nummerbordhouder met MG-Rover Garage Wallis Budapest erop :)
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Geplaatst: wo mar 13, 2013 8:27 pm
door p@p@zs
Like it :thumb: