Pagina 1 van 1

R75 KV6 motor - "vastzittende" bougie

Geplaatst: di okt 13, 2009 3:20 pm
door Madrettor
Is er iemand, die ervaring heeft met een 'vastzittende' bougie in de 3 cilinder (gerekend vanaf de distributieriemzijde van de motor) van de achterste cilinderbank (dus tegen/dichtbij het schutbord) ?

De garage (een officiële dealer) zegt, dat na een slag of 2 - 3 de bougie niet verder uit de cilinderkop gedraaid kan worden, omdat-ie vastloopt. 't Is een auto, die 100.000 km gelopen heeft (aantoonbaar) en hij is volgens het boekje onderhouden. 't Is dus geen afgejakkerde schroothoop. Ik heb 'm al 5½ jaar.

Hoor graag of een van jullie me kan vertellen wat de oorzaak van het probleem kan zijn en hoe het eventueel op te lossen is. Ook met die ene bougie, die er al 100.000 km inzit, loopt-ie als een tierelier, maar dat zal vast niet eeuwig zo blijven.

Geplaatst: di okt 13, 2009 3:44 pm
door Dr Doggystyle
heb je misschien hierzo iets aan ?
http://www.mg-r.nl/club/viewtopic.php?t=12342

Geplaatst: di okt 13, 2009 4:33 pm
door bam
Bij mijn 827 zaten er ook 2 vast.
met kruipolie (wd40) ingespoten en toen weer ingedraaid en weer proberen uit te draaien. Dan weer inspuiten en weer erin draaien net zolang totdat hij eruit is.

Geplaatst: di okt 13, 2009 5:08 pm
door Madrettor
thx, doggystyle en bam, gaan we proberen.